Gry logiczne online

gra logiczna z pionkami

Chyba nie trzeba będzie nikogo specjalnie długo przekonywać iż gry logiczne nie należą do najbardziej kasowych. Możemy śmiało założyć iż żadnej gry logicznej nie znajdziemy ani w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się gier, ani nawet w pierwszej setce; bynajmniej gry logiczne nie są zbyt efektowne, a i wciągnięcie się w nie wymaga pewnego wysiłku tymczasem większość z nas w przypadku gdy jest zainteresowane grą chce się rozerwać przede wszystkim. Nie jest jednak również wcale tak iż gry logiczne zupełnie nie mają obecnie miejsca na rynku gier.

Przede wszystkim gry logiczne doskonale sprawdzą się jako wszelkiego rodzaju minigierki. Znajdziemy bardzo szeroki wybór tego typu gier w internecie, na pewno nie będzie problemu by znaleźć taką która naprawdę wyda nam się interesująca i wciągająca

Przecież już słynny Tetris jest także grą logiczną, a nie można nie zauważyć jak bardzo grywalna jest to gra – oczywiście nie na tyle by móc grać w nią długimi godzinami, tak jak to ma miejsce w przypadku dużych, wysokobudżetowych projektów, jednak jednocześnie przecież nie zawsze mamy ochotę akurat spędzać długie godziny przy grze; często wymagamy tylko tego by zabiła dla nas niejako czas podczas długiego oczekiwania na autobus, czy też generalnie w wolnej, leniwej chwili, by wypełniła nam ten przykładowo kwadrans; na pewno do takiej roli gry logiczne znakomicie się sprawdzą wiec warto się nimi zainteresować. Na pewno Tetris będzie dobrym startem, ale warto dać szansę także innym.